logo

spinning2

Slide backgroundSlide thumbnail

OFICJALNE CENTRUM SPINNING®

NIEMOŻLIWE

STAJE SIĘ MOŻLIWE

Slide backgroundSlide thumbnail

KLUB ACTIV

już w zasięgu

TWOJEJ RĘKI

Slide backgroundSlide thumbnail

TRENINGI
PERSONALNE

TRENINGI SPECJALISTYCZNE

BEZPŁATNA
OPIEKA
INSTRUKTORA

WSPANIAŁA
ATMOSFERA

Slide backgroundSlide thumbnail

STREFA
WOLNYCH
CIĘŻARÓW

TWOICH POTRZEB

PLAN TRENINGOWY

DOSTOSOWANY DO

TRENING PERSONALNY

4b567ed8a4Częścią naszej oferty są Treningi Personalne skrojone na miarę Twoich potrzeb, tak aby wzmocnić zdrowie, kondycję, polepszyć samopoczucie oraz podnieść poczucie własnej wartości.

Naszą misją jest osiągnięcie Twoich celów. Twoje cele są naszymi celami!

Rozpocznij z nami swoją podróż! Nie zwlekaj, dołącz do nas i wyzwól w sobie pasję do zdrowego trybu życia!

 

Co to TRENING PERSONALNY?


Jest to forma indywidualnych zajęć, które odbywają się pod opieką trenera. Jego zadaniem jest odpowiednie dobranie programu ćwiczeń tak, aby były one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Trener dba o odpowiednią motywację i zapał Klienta tak, aby osiągnął on swoją wymarzoną formę i wygląd.

gym-1Trening personalny zyskuje na coraz większej popularności, ponieważ jest to forma fizycznej aktywności dla każdego - całkowicie niezależnie od płci, wieku, potrzeb treningowych i indywidualnych możliwości.

Trening personalny całkowicie skupia się na potrzebach i oczekiwaniach osoby trenującej. Pozwala to osiągnąć maksymalnie najlepsze efekty w wyjątkowo krótkim i optymalnym czasie.

 

Twój osobisty trener:

dysponując bogatą wiedzą oraz dużym doświadczeniem wyznaczy dla Ciebie najbardziej skuteczną drogę do osiągnięcia pożądanych efektów.
Nada Twojemu treningowi charakter indywidualny, całkowicie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Będzie czuwać nad skutecznością, poprawnością oraz Twoim bezpieczeństwem w trakcie treningów. Równocześnie sprawi, że w sposób maksymalnie efektywny wykorzystasz swój czas.
Poza tym zmotywuje Ciebie do kontynuacji ćwiczeń i sprawi, że aktywność fizyczna będzie dla Ciebie przyjemną i atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu.

Poprawa kondycji, idealna sylwetka, względy zdrowotne bądź też poprawa wyników sportowych - to cel każdego z nas. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc w realizacji marzeń.

Umów się na trening już dziś.

BOOT CAMP
Rotator
BOOT CAMP To trening funkcjonalny, podczas którego ćwiczymy nie tylko każdą partię mięśni, ale też motorykę, wzmacniamy wytrzymałość i ...
Czytaj więcej Zoom
Oferta
Rotator
SIŁOWNIA Club ACTIV oferuje nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, który jest przeznaczony do wszechstronnego treningu zarówno dla osób ...
Czytaj więcej Zoom
SIŁOWNIA
Rotator
SIŁOWNIA Club ACTIV oferuje nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, który jest przeznaczony do wszechstronnego treningu zarówno dla osób ...
Czytaj więcej Zoom
SPINNING
Rotator
SPINNING® Na naszych zajęciach nie dzielimy grup na początkujących i zaawansowanych – jest to unikalny przypadek treningu indywidualnego w ...
Czytaj więcej Zoom
TRENING PERSONALNY
Rotator
TRENING PERSONALNY Częścią naszej oferty są Treningi Personalne skrojone na miarę Twoich potrzeb, tak aby wzmocnić zdrowie, kondycję, ...
Czytaj więcej Zoom

HONORUJEMY:

f1

 

f2

 

f3

 

f4

Gym & Fitness Club
ul. Jana III Sobieskiego 6
41-800 Zabrze
E-mail: activ7@onet.pl
Telefon: 32 278 08 86

Zapraszamy
poniedziałek - piątek:
08:00-22:30

Znajdź nas na Facebooku

fb

Silesia Spinning Experience

new logo1

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 r. Gym & Fitness Club

 

Projekt i wykonanie: WIT

Używamy ciasteczek. Więcej w Polityce cookies