logo

spinning2

Kadra

Nasza kadra to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem. Posiadająca odpowiednią wiedzę w zakresie kulturystyki i fitnessu. W ramach naszej oferty proponujemy indywidualny trening personalny. Może on objąć: korekcję wad postawy, metodykę nauczania ruchu, trening funkcjonalny, medical fitness, suplemację i żywienie, trening osób otyłych, młodzieży i starszych oraz przygotowanie sprawnościowe w różnych dyscyplinach sportowych.

Martyna Pazera

martyna pazera

W klubie ACTIV zajmuję stanowisko recepcjonistki i z uśmiechem na twarzy przywitam każdego klubowicza. Praca w fitness klubie sprawia mi dużo radości, a energiczni i zwariowani klubowicze zarażają pozytywną energią!

Prywatnie jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego. Preferuję aktywny tryb życia i traktuję to jako sposób na poprawę swojego samopoczucia, zdrowia oraz sylwetki. Aktywność fizyczna od zawsze była ważnym element mojego życia, ponieważ przygodę ze sportem zaczęłam trenując siatkówkę.

Uważam, że sport sam w sobie kształtuje charakter, uczy pokory i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów.

Sebastian Tyrka

Jesteśmy trenerami na naszej siłowni i wspólnie zajmujemy się tym, aby każdy z naszych klientów miał fachową pomoc oraz możliwość skorzystania nie tylko z rady ale także planu treningowego, dietetycznego czy treningu personalnego. Swoją wiedzę opieramy o kursy, doświadczenie oraz własną praktykę.

sebastian tyrka

Sebastian od 8 lat gra w futbol amerykański, jest kapitanem drużyny Silesia Rebels i aktualnie przygotowuje się do nowego sezonu. Sport jest jego pasją życiową dzięki, której został certyfikowanym instruktorem kulturystyki i fitness. Swoją wiedzę czerpie nie tylko z doświadczenia, lecz także z zainteresowania do sportów siłowych.

HONORUJEMY:

f1

 

f2

 

f3

 

f4

Gym & Fitness Club
ul. Jana III Sobieskiego 6
41-800 Zabrze
E-mail: activ7@onet.pl
Telefon: 32 278 08 86

Zapraszamy
poniedziałek - piątek:
08:00-22:30

Znajdź nas na Facebooku

fb

Silesia Spinning Experience

new logo1

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 r. Gym & Fitness Club

 

Projekt i wykonanie: WIT

Używamy ciasteczek. Więcej w Polityce cookies